Pousada Boulevard
Om van uw vakantie in São Joaquim te genieten, verblijf in Pousada Boulevard São Joaquim appartement, gelegen op 2 km afstand van de Veu de Noiva waterval en op slechts 12 minuten wandelafstand van de Matriz de São Joaquim Kerk.
Een wandeling van 5 minuten brengt u naar het centrum van São Joaquim.
Voor extra gemak zijn een bubbelbad, een apart toilet en een douche beschikbaar bij dit appartement. Handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praça João Ribeiro100 m
- Parque Nacional da Uva2,2 km
- Monumento aos Tropeiros100 m
- Pedra Furada2,2 km
- Monumento Manoel Joaquim Pinto50 m
- Museu de Artes400 m
- Parque Nacional da Maca2,2 km
- Belvedere650 m
- Luchthavens
- Luchthaven Antônio Correia Pinto de Macedo81 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Boulevard appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 5 minuten lopen om van Pousada Boulevard appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Pousada Boulevard appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Pousada Boulevard appartement is $70. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Pousada Boulevard appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Pousada Boulevard appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Pousada Boulevard appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Pousada Boulevard appartement.